Окупантам доведеться незабаром попрощатися зі Сватовим і Кремінною, – Гайдай

Окупантам доведеться незабаром попрощатися зі Сватовим і Кремінною, – Гайдай

Ситуація на фронті в Луганській області залишається важкою, на окремі напрямки окупанти стягнули додаткову техніку й живу силу. Загарбники намагаються зміцнити у тому числі напрямок Сватове – Кремінна, тому що розуміють неминучість наступу ЗСУ. Тому в Старобільську, що розташований далі в тилу, війська РФ будують уже другу лінію оборони.Про це в ефірі телеканалу FREEДOM розповів голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Він вірить у деокупацію українського регіону (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Включення в ефір Сергія Гайдая

Чиновник наголосив: на напрямку Сватове–Кремінна окупанти стягнули величезну кількість сил і засобів.


«Також намагаються змінити ситуацію, хоч якось зупинити просування наших військ росіяни. Величезну кількість техніки стягнули. Усе підвозять ще більше й більше туди резерву. Перекидають із різних частин. Сподіватимемося, що це в них не вийде», – сказав глава ОВА.

«Але враховуючи те, що вони в Старобільську будують уже другу лінію оборони, то я думаю, що морально вони вже розуміють, що в якомусь найближчому майбутньому зі Сватовим і Кремінною їм доведеться попрощатися«, – додав він.


Сватове, Кремінна та Старобільськ на карті

Також Гайдай повідомив, що в Білогорівці зберігається важка ситуація, окупанти продовжать атакувати.

Практично цілодобово там тривають обстріли, ЗС РФ намагаються захопити те, що залишилося від населеного пункту.

 

Залиште свій коментар