Російські окупанти були свято переконані у тому, що їм вдасться сховатися від скоєних злочинів за маскою. Наші розвідники принесли їм погані новини: вони знають кожного виродка, який пішов воювати проти України, вбивав наших героїчних воїнів та мирне населення. Жодному з них не вдасться уникнути справедливої кари.


Скарги окупантів на прослуховування

Нашим розвідникам раніше вдалося прослухати розмову російського окупанта з пасією-нареченою. Їй вдалося випитати в нього про вбивство 10 воїнів ЗСУ. Інформація набула розголосу, що дуже налякало окупантів.

Що ж, турбуватися про розголос даних загарбникам вже не варто – вони будуть дуже відомі. Окупант – Афлятонов Іван Альбертович, 1998 року народження, народився 1 вересня, але особливої тяги до знань не мав і стати людиною так і не зумів. Він живе у місті Казань, зараз перебуває на території Херсонської області з 22 квітня. Є висока ймовірність, що спогади про степи Херсонщини будуть останніми у його ганебному та нічого не вартому житті.


Його пасія – Нурутдінова Еліна Даміровна, народилася 23 листопада 2002 року, живе у тій же Казані та готувалася до весілля з окупантом, до якого після розголошення її даних боїться не дожити. Окупант порадив їй блокувати усі невідомі номери, які дзвонитимуть на її номер 79053180415.

Окупант просить дівчину більше нічого у нього не випитувати, бо «все серйозно і всіх слухають». Що ж, росіянам правильні думки у голову приходять завжди із суттєвим запізненням. Тепер про злочини окупанта знають всі, і кари йому не уникнути. А Еліна може насолодитися «славою» і забути про весільні клопоти – «хороші росіяни» вже не одружуються.