Офіційна заява: “Турчинов та Порошенко планують знести Зеленського. Злочинне угрупування озброює своїх найманців”

Офіційна заява: “Турчинов та Порошенко планують знести Зеленського. Злочинне угрупування озброює своїх найманців”

Колишній нардеп і соратник Петра Порошенка Давид Жванія заявив, що п’ятий президент і його команда захопили владу в 2014 році, “купивши” підтримку в Євросоюзі і пообіцявши олігархам вигоди.Давид Жванія стверджує, що Турчинов готує план на осінь по захопленню державної влади і якщо це злочинне логово не зупинити в корні, вони втоплять країну в крові.

Жванія стверджує, що Порошенко, Турчинов, Парубій та інші члени верхівки майдану добре розуміли, що буде бійня у випадку захоплення влади, але їх це не зупинило.


Порошенко був впевнений, що після захоплення влади почнеться війна з Росією і всі забудуть про страшні злочини в центрі Києва.

Частково цей план спрацював – стверджує близький соратник підозрюваного Порошенко.


Пряма мова: “У країні йде повзучий реванш, рейтинг Зеленського падає, і до влади знову рветься Порошенко та його оточення. Я не можу на це спокійною дивитися. Тому я вирішив попередити громадян України, щоб вони не робили помилок. Вони не зробили помилку, коли голосували проти Порошенка.

Порошенко і його оточення – це злочинне угруповання, яке з самого початку брало участь у Майдані заради виключно захоплення влади й особистого збагачення.

Я також входив у цю групу, яка захопила владу у 2014 році на хвилі народних протестів. Ми фінансували Майдан. Ми підігрівали протестні настрої у ЗМІ. Ми зривали мирні ініціативи влади. Вели сепаратні переговори з депутатами “Партії регіонів”. Вели переговори з іноземними посольствами.

У цю групу входили: Мартиненко, Порошенко, Турчинов, Яценюк, Кличко. Кожен із яких долучив свою групу. Наприклад, Турчинов привів Пашинського й Парубія.

Я готовий дати свідчення органам слідства.

Безпосередньо я і міністр закордонних справ Клімкін брали участь у передачі 5 мільйонів євро через посольство України в Німеччині для одного дуже високопоставленого на той час єврочиновника з метою забезпечення підтримки Порошенка як кандидата на пост президента України з боку Європейського Союзу.

Обставини цього я готовий надати слідчим органам”.

За твердженням Жванії, Порошенка став президентом завдяки консенсусу олігархів. Не брав участі в “угоді” нібито Ігор Коломойський, із яким потім боровся Порошенко, а решта олігархів отримали свої “квоти”.

Жванія заявив, що Порошенко за час перебування при владі отримав корупційним шляхом більше 4 млрд доларів, гроші перевів в офшори.

Залиште свій коментар