Один танк ЗСУ дав бій колоні бронетехніки РФ: командир розкрив деталі легендарних кадрів із Чернігівщини. Відео

Один танк ЗСУ дав бій колоні бронетехніки РФ: командир розкрив деталі легендарних кадрів із Чернігівщини. Відео

Один танк Збройних сил України під командуванням 21-річного лейтенанта Назара Вернигори на Чернігівщині дав бій цілій колоні російської бронетехніки. Український екіпаж був на межі знищення, однак зміг встояти.Відео цього героїчного бою поширилося в мережі ще у березні, коли було звільнено селище Нова Басань. Тепер же журналісти «Радіо Свобода» розшукали тимчасового виконувача обов’язків командира другої танкової роти 10-го танкового батальону Вернигору. Він розповів, як єдиному екіпажу вдалося вистояти, та ще й знищити 3 БТРи РФ та підбити один ворожий танк, який врешті було взято як трофей (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

«Ми зайшли, можна сказати, з флагу. (Російські військові. — Ред.) були просто приголомшені, вони не знали, що робити. Масово тікали, вистрибували з того штабу, покинули блокпост», – розповів лейтенант.


Вернигора наголосив, що російська армія не має жодної тактики, у них на меті єдине – вбивати, нищити і руйнувати, окупанти беруть лише кількістю. Зараз лейтенант разом зі своєю ротою нищить загарбників на Харківщині.

Залиште свій коментар