Нові зони карантину з 21 вересня

Нові зони карантину з 21 вересня

З понеділка, 21 вересня, змінюється поділ України на каратинні зониТак, згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в «червоній» зоні тепер не буде жодного обласного центру, а також значно скоротили список. У той же час змінилися умови, при яких населені пункти включають в «червону» або «помаранчеву» зони.

Відтак, до «червоної» карантинної зони потрапляють міста та райони, в яких 75% ліжок у медзакладах завантажені протягом п’яти діб і буде виявлено перевищення середнього рівня захворюваності по Україні за 14 днів у більш ніж 5 разів.


У «помаранчевій» зоні з’явилася наступна норма: на масовому заході або в будь-якому закладі повинна бути інформація про площу і максимально можливу кількість відвідувачів. В цей же час скасовується заборона на перевезення в громадському транспорті людей при заповнюваності 50% сидячих місць.
Оновлений список населених пунктів у «червоній» зоні виглядає наступним чином (згідно з даними на сайті МОЗ України):

Раніше ми повідомляли, станом на 20 вересня, послабити карантин в Україні готові лише дві області — Кіровоградська та Херсонська. Всі інші регіони, включаючи Київ, не готові послабити карантин через показники захворюваності. Відзначається, що в 22-х областях перевищено допустимий показник захворюваності китайським вірусом. Найбільший показник захворюваності на 100 тисяч населення на даний момент фіксується в Тернопільській області — 388,3 людини

Залиште свій коментар