«Ніколи не відмовляв у допомозі»: Україна прощається з безстрашним воїном, замість весілля — вінки

«Ніколи не відмовляв у допомозі»: Україна прощається з безстрашним воїном, замість весілля — вінки

Офіцер ЗСУ Леонід Добрянський загинув на передовій за місяць до закінчення свого контрактуФатальні подробиці повідомила прес-служба 30-ї бригади ЗСУ в Facebook.

Як відомо, трагедія сталася 13 червня. Прапорщик 30-ї бригади Леонід Добрянський з позивним «Старий» загинув під час виконання бойового завдання.


За інформацією побратимів, 46-річний офіцер загинув від мінно-вибухової травми.

До війни на Донбасі Леонід працював на авіаційному заводі «Антонов» у Києві, в 2014 році він був одним з перших, хто став на захист України. З 2014 року по 2015 рік воював у складі 72 окремої механізованої бригади ЗСУ.


«Влітку 2014-го під час боїв в Червонопартизанську, що в Луганській області Леонід отримав поранення. Тоді міна впала біля бліндажа, тому Леонід був тільки контужений. Вилікувавшись, воїн знову вирушив на фронт», —  інформує прес-служба підрозділу.

Побратими також розповіли, що в липні у Леоніда закінчувався контракт з ЗСУ і він хотів відсвяткувати весілля своєї дочки.

«Його контракт підходив до кінця, і вже через місяць, у липні, він міг повернутися додому, мріяв відсвяткувати весілля своєї єдиної дочки і повернутися назад до своїх побратимів. Смерть Леоніда осиротила сім’ю: дружину і 24-річну доньку», — резюмували в прес-службі.

«Відпочивай з миром, братик!», «Світла пам’ять героя, який віддав своє життя за Україну», «Вічна пам’ять Старий. Нестерпно боляче…», «Співчуваю рідним, нехай земля героєві буде пухом», «Царство Небесне.Ухил до землі за сміливість і відданість Україні», «Втрачаємо найкращих…», — написали українці в коментарях.

Залиште свій коментар