Не вставала з ліжка три дні: з’ясувалися нові деталі загибелі дитини після побиття батьком на Дніпропетровщині

Не вставала з ліжка три дні: з’ясувалися нові деталі загибелі дитини після побиття батьком на Дніпропетровщині

4-річна дівчинка, яку до смерті побив рідний тато на Дніпропетровщині, 3 дні не вставала з ліжка та відмовлялася від їжі. Вона померла задовго до виклику швидкої.Про це йдеться у сюжеті ТСН. Наголошується, що медиків викликав сам батько. Приїхавши на місце, вони виявили на тілі дівчинки сліди побоїв приблизно тижневої давності. Синці були різних розмірів.

Лікарі зауважили також на трупне задубіння, оскільки смерть настала давно, а також деформацію лівої ноги, розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.


У сім’ї залишилося ще двоє 6-річних хлопчиків, їх мати забрала до родичів після смерті доньки. Батько ніде не працював, родина жила бідно, проте на обліку як неблагонадійна не перебувала, запевнили у сільраді.

У сім'ї залишилося ще два 6-річні хлопчики

Як розповіла заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Горнатко, їжа у будинку була, у холодильнику соцслужби бачили запас продуктів. Водночас агресії з боку батьків до дітей ніхто не помічав. Вони відвідували дитячий садок, але ніколи не скаржилися, що їх хтось б’є.


Горнатко зазначила, що батько дівчинки не визнав своєї провини, а мати запевнила, що не бачила, щоб чоловік бив доньку. Чиновниця також розповіла, що чоловік розповідав, що намагався провести дівчинці реанімаційні заходи, але це не допомогло.

За даними правоохоронців, 38-річного чоловіка раніше притягували до адмінвідповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Проте деталі не розголошуються.

Наразі чоловіка затримано у порядку статті 208, йому оголошено про підозру. Попередньо, саме він завдав дитині тілесних ушкоджень, які призвели до смерті. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, про трагедію стало відомо 17 листопада, вона сталася у селі Синельникове.

Правоохоронці зазначають, що повідомлення про смерть дитини 16 листопада надійшло від фельдшера бригади швидкої медичної допомоги. Згідно з лікарським свідченням, дівчинка померла саме внаслідок побиття.

Залиште свій коментар