Не спить, щоб не згас вогонь: на Волині в полі в будинку без світла й тепла в лютий холод змушена жити самотня жінка

Не спить, щоб не згас вогонь: на Волині в полі в будинку без світла й тепла в лютий холод змушена жити самотня жінка

Раніше дім бабусі згорів і вона змушена була жити у металевому вагончику.У полі поблизу села Кримне Старовижівського району Волинської області в напіврозваленій хаті, де немає ні електрики, ні опалення живе самотня 85-річна жінка.

Про це йдеться у відео соціального проєкту «Рожева душа».


Волонтери розповіли, що бабуся живе у полі, куди не можна добратись навіть автомобілем. Їм довелось туди їхати трактором. 85-річна бабуся мешкає в аварійній хаті, де немає ні електрики, ні опалення, разом із трьома собаками.

«Одягу на мені стільки, що не можу рухатись», — каже жінка.


Кадр з відео соціального проєкту «Рожева душа»

Бабуся додає, що на світі є багато добрих людей, які їй допомагають. За її словами, коли стає скрутно: немає ні їжі, ні грошей, то Бог завжди їй посилає когось із небайдужих.

«Який той Господь добрий. Як він тих людей добрих шукає», — каже жінка.

Вона також розповіла, що не вийшла заміж, бо не хотіла покидати матері. Раніше її дім згорів і вона змушена була жити у металевому вагончику. А потім їй купили цю хату.

Соціальна працівниця каже, що допомагає літній жінці всім, чим може. Волонтери зазначають, що у будинку бабусі холодно, як на вулиці. Вона постійно сидить біля пічки та підкидає дрова, але водночас бабуся ні на що не нарікає та ставиться до життя з гумором. Небайдужі збирають допомогу для літньої жінки.

«Я ї кажу — у вас у дверях діри, а вона мені — добре, то так свіже повітря заходить», — каже волонтерка Анастасія Рудик.

Залиште свій коментар