Зокрема Сергій Аксьонов заявив, що вони хочуть подати на Зеленського в суд. Про це представник окупаційної влади розповів в інтерв’ю російському виданню.


Окупаційна влада Криму хоче затримати Зеленського через несплату комунальних послуг

Мене ж вони хочуть заарештувати за щось. От і ми затримаємо його як боржника. У разі прибуття до Криму,
– заявив Аксьонов.

Ба більше, окупаційна влада заявила, що подаватиме на Володимира Зеленського в суд. Зокрема, за словами окупантів, мовиться про орієнтовно 6 тисяч рублів кожного місяця.


До речі, про те, що Зеленський не оплачував комунальні послуги, окупанти почали бідкатись ще у вересні 2021 року. Зокрема вони говорили про несплату за 2 місяці та почали погрожувати судом. Ба більше, лякали, нібито, – якщо оплати не буде – подадуть у суд, а далі – до продажу недалеко.

У ОП відповідали на запит щодо оплати комуналки в Криму

У лютому 2021 року окупаційна влада Криму заявила, що заборгованості у Олени Зеленської щодо комунальних платежів немає.

У червні 2021 року в Офісі Президента відповіли на запит видання «Крим.Реалії«, чи справді Олена Зеленська оплачує комунальні послуги в Криму.

Перша леді України Олена Зеленська не є органом державної влади або іншим суб’єктом владних повноважень, що формує державну політику з будь-яких питань, а Офіс Президента не є розпорядником запитуваної вами в листі інформації,
– відповіли в ОП.

Там зазначили також: «Крим – це українська територія, яка обов’язково буде повернена під контроль України, а всі громадяни України, які придбали власність у Криму до 2014 року на законних підставах, мають справедливе право зберігати її».