Тіло бійця змогли вивезти у Київ

Батько загиблого бійця розповів, що Роман не повернувся з бойового виходу. Він заявив, що до останнього не вірив у загибель сина.


За словами Тараса Ратушного, доповідь про обставини, в яких загинув його син, суперечлива.

Вибачте, я зараз не можу ні говорити, ні писати. Коли Рома не повернувся з бойового виходу, я не вірив у його загибель. Доповідь про обставини суперечлива, шпилька на карті – у ворожому тилу, на місці бою – засідка,
– написав він у фейсбуці.

Батько українського воїна розповів, що до нього не могли пробитися. Водночас документи сина майоріли у ворожих соцмережах.


«Хочу подякувати всім, хто щось чув, але все розумів і тримав режим тиші, а також рішуче зупиняв тих, хто не розумів», – зазначив журналіст та активіст Тарас Ратушний.

Батько Романа Ратушного повідомив, що тіло сина вдалося повернути до Києва. «Всі ви насправді зробили чудо. Цим чудом наші забрали Рому і тепер він повертається до Києва», – написав він.

Також батько сказав, що деталі щодо прощання з його сином оприлюднять пізніше.

Що відомо про загибель Романа Ратушного

  • 14 червня у громадській організації «Захистимо Протасів Яр», яку очолював Ратушний, підтвердили інформацію про те, що він загинув. 24-річний військовий був розвідником у 93 ОМБР «Холодний Яр».
  • Герой був вбитий російськими військовими 9 червня у бою під Ізюмом, що в Харківській області. Його тіло змогли забрати лише через декілька днів після загибелі.
  • Роман Ратушний загинув, перебуваючи у складі бойової групи та виконуючи бойове завдання. Раніше він також брав участь у боях під Києвом, звільняв Тростянець і воював на Сумщині.