Не лише Штепа: троє кандидатів у мери Слов’янська співпрацювали з бойовиками

Не лише Штепа: троє кандидатів у мери Слов’янська співпрацювали з бойовиками

Колишня очільниця Слов’янська Неля Штепа офіційно зареєструвалась кандидаткою в мери. Хоча юридично вона перебуває на лаві підсудних у справі про захоплення міста бойовиками ДНР.Погіршує ситуацію ще й те, що конкуренти Штепи на посаду мера теж співпрацювали з бойовиками під час окупації міста, – пише Газета.юа.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст, представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Денис Казанський.


“Бачу, багато хто в стрічці обурюється, що Неля Штепа уникла відповідальності за державну зраду і балотується в мери Слов’янська. На жаль, насправді ситуація ще гірша. Два головних конкуренти Штепи, які також мають шанси перемогти в Слов’янську на виборах, в 2014-му теж співпрацювали з бойовиками Гіркіна і уникли будь-якої відповідальності. Таким чином, з трьох головних претендентів на пост мера – всі троє колаборанти”, – заявив журналіст.

Казанський, посилаючись на дані соціологів, стверджує, що Штепа очолює рейтинг кандидатів у мери. Її наздоганяють кандидат від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Павло Придворов і нинішній мер Вадим Лях.


“Навесні 2014 року обидва вони були депутатами міської ради Слов’янська і голосували за рішення, потрібні бойовикам. Зокрема, за проведення незаконного “референдуму” і створення “слов’янської народної дружини” (так вони намагалися легалізувати банду Гіркіна). Причому, важливо відзначити, що їх до цього ніхто не примушував. Ті, депутати, які не хотіли співпрацювати з окупантами, на сесію не приходили і взагалі поїхали з міста”, – додав Казанський.

За його словами, Придворов і Лях зовсім уникнули відповідальності, тоді як Штепа деякий час провела у СІЗО.

“Наочна ілюстрація повної безпорадності держави і профнепридатності СБУ”, – підсумував журналіст.

Залиште свій коментар