«Не дивіться телевізор»: російські моряки заявили про величезні втрати РФ в Україні. Відео

«Не дивіться телевізор»: російські моряки заявили про величезні втрати РФ в Україні. Відео

Російські моряки висловили переконання, що РФ у війні проти України втратила майже 10 тисяч солдатів. Вони закликали земляків не вірити тому, що повідомляють про «могутність» їхньої армії в росЗМІ.Розмову між екіпажами записали на одному із суден під прапором Росії. Таке відео поширилося в українських Telegram-каналах (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

На кадрах видно стернову рубку й чути «крик душі» одного з моряків. Він по радіозв’язку розповідає про величезні втрати ЗС РФ в бойових діях, які вони продовжують в Україні.


«Розповідають про нашу армію. Яка, на*уй, наша армія. Наша армія неготових туди посилає. Звідки пацани, вони що, хіба воювали колись, бл**ь», – не добираючи слів, обурювався моряк.

Російські моряки заявили, що у війні проти України загинули майже 10 тис. солдатів РФ

Він також зазначив, що у новинах, які дивляться громадяни Росії, розповідають неправду про війну в Україні. Зокрема, не розповідають про реальні втрати у лавах військових.


«Короче, ж*па, не дивіться в новинах. Повний піз**ож по телевізору. Близько 10 тисяч вже загиблих наших солдатів», – заявив моряк.

Кадри з корабля
Залиште свій коментар