Названі суперрозносчики коронавірусу: самі хворіють в легкій формі

Названі суперрозносчики коронавірусу: самі хворіють в легкій формі

Вчені назвали ймовірних розповсюджувачів коронавірусу

Найбільше поширюють інфекцію коронавірусу маленькі діти і молоді люди, хоча самі хворіють в легкій формі або безсимптомно. Про це повідомили вчені Принстонського університету, університету Джона Хопкінса і Каліфорнійського університету, провівши дослідження, пише журнал Sciense.


Фахівці вивчали пацієнтів, які перехворіли в Індії. Там досліджували 85 тисяч підтверджених випадків зараження COVID-19 серед 575 тисяч жителів на південно-сході країни.

Читайте також:   Комбінація двох штамів. У Німеччині знайшли нову мутацію коронавірусу


Вчені з’ясували, що 71% заражених людей не передавали вірус через контакти з іншими людьми, але на вісім відсотків інфікованих припадало 60% нових випадків зараження. З’ясувалося, що у важких хворих летальний результат спостерігався через 6 днів після госпіталізації. В основному це були літні люди від 50 років.

Але діти та молодь, на частку яких припадає третина випадків COVID-19, виявилися особливо важливі для передачі вірусу серед населення. Тобто 10% населення виявилися відповідальні за дві третини нових інфекцій. Відповідно це діти та молоді люди.


Читайте також:   В Ізраїлі стартували випробування вакцини від COVID-19 на людях: коли вона буде в Україні

Як відомо, діти можуть хворіти без симптомів, але передавати інфекцію оточуючим.

Залиште свій коментар