Наркоман, офіцер та «потомок казаков»: Азов показав нових полонених окупантів

Наркоман, офіцер та «потомок казаков»: Азов показав нових полонених окупантів

Підрозділ сил спеціальних операцій «Азов» взяв у полон п’ять російських окупантів.Джерело: засновник-перший командир полку «Азов» Андрій Білецький в Telegram

Пряма мова: «Нова п’ятірка полонених від ССО «Азов». Серед них: наркоман, офіцер, осетин, «потомок казаков» з Кубані та мобілізований «денер».


Зверніть увагу: ці тварини живі, не побиті, не покалічені. Вони будуть добре їсти і добре спати, їх будуть лікувати українські лікарі, поки вони чекатимуть на обмін.

Це кодекс честі солдата, обов’язковий для «азовця», з якою б мраззю ти не мав справу – гідно поводитися з полоненим. Ми не порушуємо його навіть після масового вбивства наших братів на Оленівці.


Тому що ми – «Азов», тому що ми – воїни, а не зграя собак, як наш ворог».

Деталі: Білецький наголосив, що крім цього, це фонд для обміну українських побратимів.

Передісторія:

  • 29 липня російські медіа повідомили про обстріл колоніїв Оленівці на Донеччині, де утримувалися українські полонені. Пропагандисти стверджували, що є щонайменше 53 загиблих.
  • У розвідці вважають, що вбивство українських полонених в Оленівці на Донеччині організували найманці ПВК «Вагнера»за особистою вказівкою Євгена Пригожина, не узгодивши це з керівництвом Міноборони Росії.
  • ЗСУ, Міноборони, СБУ та омбудсмен України вимагають, аби ООН та МКЧХ, які виступали гарантами життя та здоров’я українських бійців, направили своїх представників до колонії.
Залиште свій коментар