Наречена і мама загиблого військового з Волині познайомились вже на похороні Героя

Наречена і мама загиблого військового з Волині познайомились вже на похороні Героя

Нещодавно, а саме 26 серпня село Козин Рожищенської ТГ на Волині провело в останню дорогу загиблого 25-річного воїна Максима Сімдянова. Загиблому військовому не вистарчило одного дня щоб познайомити наречену Ліду з матір’ю, які познайомились на його похороні.Як повідомляє видання “Вісник“, після закінчення школи Максим з мамою поїхали шукати кращої долі. Обоє працювали на будівництві. Будували об’єкти у Харкові, Луганській області, на «Азовсталі» у Маріуполі, в Криму, – розповідає мама Максима Катерина Олексіївна. – Там застали той референдум. На нас дивилися скоса, називали западенцями. Клята росія змусила звідти виїхати. Влаштувалися у Запоріжжі на заводі «Моноліт». Максима там дуже поважали, однак він вирішив підписати контракт з армією. Мати хлопця зазначає, що рішення він завжди приймав сам.

За плечима Максима участь у АТО, миротворча місія в Конго, а останні роки працював на будові у Німеччині. Чоловік приїхав з заробітків на декілька місяців до матері в Київ, на 24 лютого у нього був квиток на літак у Німеччину. Однак не судилося почалась війна… Він не роздумуючи пішов у військомат, звідки його направили у рідну 28-му бригаду в Одесу.


В Одесі під час війни познайомився з своєю дівчиною Лідою, з якою прозустрічався майже пів року, однак… Максим мав 20 серпня привезти дівчину, аби познайомити з мамою. Проте 19 серпня матері передзвонили та повідомили гірку звістку про загибель сина під Херсоном.

Ховали загиблого Героя у рідному селі на Волині. Там і зустрілись згорьована мати з нареченою Лідою, яка приїхала щоб провести коханого в останню дорогу.


Залиште свій коментар