Намагався викрасти онука мільйонера: з’явилися резонансні деталі про луцького терориста

Намагався викрасти онука мільйонера: з’явилися резонансні деталі про луцького терориста

Максим Кривош в місті Дубно уславився диваком, який любить тварин, але не людейМаксим Кривош, що захопив автобус із заручниками в центрі Луцька 21 липня, виявився людиною «складної долі» і незвичайної біографії. Сусіди розповіли, що він сильно бив дружину, але дуже любив тварин. А правоохоронці повідомили, що луцький терорист раніше намагався викрасти сина мільйонера.

Останні років п’ять Кривош став активним зоозахисником. Він навіть посприяв, щоб у місті Дубно Рівненської області, де він жив, перестали труїти собак, йдеться в сюжеті ТСН.


Місцеві захисники тварин добре відгукуються про нього та його діяльність. Він часто привозив тварин на стерилізацію, а неподалік від свого будинку влаштував кладовище для чотирилапих.

Що незвично, чоловік дуже не любив фотографуватися.


«Я хотіла кілька разів його сфотографувати. Він сказав: «Я не хочу», — говорить рівненська зоозахисниця Алла Лосік.

Сусіди по дачі теж добре відгукуються про Кривоша. Кажуть, завжди був привітний, годував собак і допомагав лікувати кота.

Разом з тим сусіди по багатоквартирному будинку в Дубно розповідають, що він бив дружину і жінка його дуже боялася.

«Таня дуже хороша, але вона його боялася, він її бив. Він побив її так, що вибив нижню щелепу», — розповідає сусідка Тетяна Мінязєва.

А в правоохоронних органах розповіли, що ще до того, як Кривош став зоозахисником, він разом зі спільниками намагався викрасти 12-річного онука місцевого мільйонера. Швидше за все, заради викупу. Але тоді дитині вдалося вирватися і втекти.

З’явилися резонансні деталі про Максима Кривоша (відео: ТСН)

Залиште свій коментар