Нам всім треба дожити до квітня: Голубовська заявила про колапс через коронавірус

Нам всім треба дожити до квітня: Голубовська заявила про колапс через коронавірус

Пандемію коронавіруса в Україні не зупинити в найближчі півроку точно, вважає Ольга Голубовська

Коронавірус в Україні набирає обертів і ми вступаємо в тяжкий сезон пандемії COVID-19, який закінчиться ще не скоро.


За словами українського інфекціоніста Ольги Голубовської, цей складний період триватиме до квітня 2021 року. Таку заяву зробила заслужений лікар в ефірі каналу «Україна 24».

Голубовська наполягає на необхідності повної заборони масових заходів в країні.«Для всіх нас якісь концерти, розважальні моменти закінчилися вже давно. Я вам чесно хочу сказати: нам усім треба дожити до квітня. Що нас чекає попереду — ми входимо в самий складний сезон — одному Богу відомо», — заявила лікар.


Читайте також:   Від COVID-19 в Україні померли вже майже 19 тисяч

За її словами, в Україні стало збільшуватися число хворих з тяжкою формою COVID-19. Якщо порівнювати з ситуацією, яка була в країні влітку, то відсоток важких пацієнтів збільшився.

«Цифри, які зараз озвучують, ні про що не говорять. Я вам хочу сказати, що зараз зростає кількість важких форм — серед 5 тисяч осіб частка важких хворих набагато більше, ніж це було влітку», — пояснила Голубовська.

Тотальний карантин, за словами інфекціоніста, в Україні введуть навряд чи, але з розважальними заходами, які збирають по кілька тисяч осіб, потрібно щось робити.

Читайте також:   В Україні добова кількість хворих на COVID-19 різко знизилася до 6,5 тис.

«Ми не можемо (ввести — Ред.) локдаун … Я розумію, що люди повинні їздити на роботу, але розважальні заходи можна відкласти. 2 тисячі людей, опинилися на великому стадіоні, приїхали в якомусь транспорті, вони потім будуть натовпами десь ходити. Ці молоді люди, які перебувають там, може і не захворіють, але вони принесуть хворобу в дім, і будуть хворіти їхні близькі, які потім виявляються у такому ж колапсі, як і ми вже всі», — підсумувала Голубовська.

Залиште свій коментар