На Закарпатті попрощалися з дівчинкою, яку забив до смерті вітчим: мати на похороні не з’явилася

На Закарпатті попрощалися з дівчинкою, яку забив до смерті вітчим: мати на похороні не з’явилася

У Закарпатській області поховали 10-річну Маю, яку до смерті побив вітчим Сергій Давидов. Попрощатися з дочкою прийшов її рідний батько, мати на похорон не з’явилася.Провести дитину в останню путь прийшли десятки осіб, передає ТСН. Відзначається, що багато людей у селі Паладь-Комарівці знали, що дівчинку били, але мовчали. Люди боялися Давидова, у якого була судимість.

«Сидів 7 років у в’язниці. Що можна чекати від такої людини? Що він зміниться колись?» – розповів один із сусідів.


Відомо, що батько намагався забрати дитину в матері, адже Мая пропускала школу, щоб доглядати за молодшими дітьми. Служба у справах дітей повинна була відвідати проблемну сім’ю після звернень батька та бабусі.

«Зверталася бабуся. Звертався тато. Написали заяву, але не було ніякого реагування», – розповіла місцева мешканка.


Глава служби у справах дітей Закарпаття Світлана Якіміліна сказала, що інформація про дитину була передана в службу у справах дітей Сюртівської громади, але вони не встигли перевірити.

Як все відбулося

Як дізнався OBOZREVATEL, у п’ятницю, 1 жовтня, соціальні служби повинні були забрати Майю і Ніку (ще одну прийомну дочку батька-садиста) з родини, оскільки родичі дітей написали заяви про те, що з ними в сім’ї жорстоко поводяться.

З якоїсь причини служби не приїхали, але Давидов все одно дізнався про це і розлютився. На наступний день він пиячив і, коли зайшла розмова про Майю, знову сказився і почав жорстоко бити дівчинку. Бив всім, що попало під руку, навіть дерев’яною палицею.

Мама дівчинки не захищала дитину і пізніше виправдовувалася, кажучи, що боялася гніву чоловіка. І коли побита до півсмерті дівчинка заснула в ліжку, вона навіть не підійшла до неї, щоб подивитися, що з дитиною. А вранці вони вже побачили мертве тіло. Тільки тоді подзвонили в поліцію.

Що світить Давидову

У поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 115 КК України – умисне вбивство дитини. Суд найближчим часом має обрати Сергію Давидову запобіжний захід, йому загрожує термін від 10 до 15 років позбавлення волі.

Поліція також відкрила справу і проти матері. Зараз Наталі в селі не видно, місцеві жителі кажуть, що вона ховається у когось з родичів. Тим часом соціальні служби все ж забрали дітей і відправили їх до лікарні. Пізніше їх переведуть до дитячого приймальника, а щодо матері буде вирішуватися питання позбавлення батьківських прав. Однак Наталя миритися з цим не хоче і збирається забрати дітей назад додому.

Також поліція відкрила провадження за ч.3 ст.135 КК України – залишення без допомоги, що призвело до смерті людини. В рамках цієї справи буде дана оцінка діям матері дівчинки.

Залиште свій коментар