На Херсонщині ліквідували екснардепа Олексія Ковальова, який перейшов на бік окупантів

На Херсонщині ліквідували екснардепа Олексія Ковальова, який перейшов на бік окупантів

На Херсонщині ліквідовано нардепа-зрадника Олексія Ковальова. Парламентар від «Слуги народу» залишився в окупованому Херсоні і заявляв, що «Росія тут назавжди».Про це повідомив позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко. Він також показав відео із залишками авто, в якому було знищено зрадника.

«За попередньою інформацією у місті Гола Пристань знищено нардепа-зрадника Ковальова, який залишився у Херсоні і розповідав, що «россия тут навсегда». Чекаємо на офіційне підтвердження», – зазначив Шевченко.


Він також опублікував відео, на якому видно червоний Daewoo Lanos, який, ймовірно, належав Ковальову. У лобовому склі з боку водія – величезна діра.

У лобовому склі з боку водія – величезна діра.

Замість сидіння водія всередині авто — місиво з металу.


Тут було сидіння водія

Подробиць ліквідації зрадника поки що немає.

Варто зазначити, що Ковальов дійсно пересувався на Lanos. Про це пише нардеп Олексій Гончаренко, наводячи на доказ цього твердження фрагмент одного з інтерв’ю зрадника.

Наприкінці квітня, ще до свого «камінг-ауту», зрадник Ковальов в інтерв’ю виданню Бабель так описував свій виїзд на Херсонщину 28 лютого:

«Доїхав у Кропивницький, там у мене зламався автомобіль. Його не можна було полагодити, взяти інший теж не виходило, тож купив собі Daewoo Lanos. Переночував і поїхав. Доїхав до села Єланець у Миколаївській області, там пробув два дні — треба було визначитись, що далі, бо неподалік від Миколаєва були бойові дії, я не розумів, куди можна їхати. Далі я вирушив у Миколаїв і там прожив у друга приблизно два тижні. А коли дізнався, що є коридор, поїхав у Херсон».

Залиште свій коментар