На Україну сунуть морози і сніг: коли саме їх чекати

На Україну сунуть морози і сніг: коли саме їх чекати

Погода в Україні скоро змусить нас надіти пуховики і шапки

Погода в Україні принесе морози і сніг у другій половині листопада. Поки що мова йде про нічний мінус, а вдень сніг буде танути. Але на календарі осінь, тому похолодання цілком очікуване.


Так, згідно з прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, пише 24 канал, листопад буде похмурим і багатим на опади.

«На початку листопада температура повітря сягатиме +9+11 градусів, однак до кінця місяця опуститься до +4+6 градусів. Крім того, температура нижче нуля може бути не тільки вночі, але і вдень», — стверджує синоптик.

Читайте також:   Пане президенте, ви не помічаєте, чи не хочете помічати, що в країні біда, досить брати на роботу іді0тів: Стогній до Зеленськогого


А ось синоптики Gismeteo повідомляють, що листопад буде з помірними дощами. Температура в першій декаді буде близько +10 градусів. А в другій декаді градуси вдень знизяться.


Друга половина місяця може початися з сильного пониження, можливі нічні заморозки, вдень температура наблизиться до нуля. У деяких регіонах вірогідний навіть сніг.

На Україну сунуть морози і сніг: коли саме їх чекатиНа Україну сунуть морози і сніг: коли саме їх чекатиНа Україну сунуть морози і сніг: коли саме їх чекатиНа Україну сунуть морози і сніг: коли саме їх чекати

Прогноз погоди в Україні на місяць (скрін: gismeteo.ua)

Залиште свій коментар