На саміті G7 світові лідери висміяли Путіна, нагадавши його фото на коні

На саміті G7 світові лідери висміяли Путіна, нагадавши його фото на коні

Світові лідери висміяли президента РФ Володимира Путіна під час саміту G7. Зібравшись на обід, вони обмінялися жартами з приводу знаменитого фото кремлівського диктатора, де той сидить на коні з оголеним торсом.Те, що Путіну та його оточенню здавалося втіленням «мужності» — у нормальних людей викликає лише сміх. Про те, як жартували лідери країн, що входять до G7, пишуть західні видання, зокрема The Guardian.

З посиланням на французьке агентство AFP, видання повідомляє, що світові лідери, зібравшись на обід, висміяли образ «крутого мачо», в якому, як здається Путіну, він постав на фото з конем та оголеним торсом.


Путін в образі "мачо"

Глави найпотужніших держав світу жартома перемовлялися, чи слід їм роздягнутися до сорочок чи навіть більше.

«Піджаки одягнені? Піджаки зняті? Ми знімемо наші пальта?» — спитав Борис Джонсон, сідаючи за стіл у мальовничому баварському замку Ельмау, де канцлер Олаф Шольц приймав саміт семи могутніх демократій. Лідери – з Великобританії, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Сполучених Штатів, а також Європейського Союзу – обмірковували дилему», – пише видання.


Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо запропонував «дочекатися» офіційного фото, перш ніж роздягатися, на що Джонсон парирував: «Ми повинні показати, що ми крутіші за Путіна».

«Ми влаштуємо демонстрацію верхової їзди з оголеним торсом», — сказав Трюдо, натякаючи на гучне фото Путіна.

«Верхова їзда — це найкраще», — сказала президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн, явно не торкаючись проблеми з одягом.

У підсумку лідери G7 попозували для фотографій — не знімаючи піджаків.

Лідери G7 зрештою позували для фотографів, лишившись одягненими, після чого репортерів попросили залишити приміщення.

Чи тривали дебати про «моду» за зачиненими дверима — невідомо, іронізує The Guardian.

Як би там не було, за більш ніж 20 років свого правління Путін і його пропаганда згенерували безліч вкрай смішних спроб зобразити з диктатора, що старіє, «мачо». Отже, за вечерею лідери G7 могли б спробувати «переплюнути» політ Путіна зі стерхами, а на сніданок залишити «пірнання за амфорою» у Чорному морі.

Путін "дістав із дна Чорного моря" амфору.
Путін літає із стерхами.

Залиште свій коментар