На Прикарпатті розгорнули мобільний госпіталь для хворих на Covid-19 (фото)

На Прикарпатті розгорнули мобільний госпіталь для хворих на Covid-19 (фото)

У мобільному госпіталі розгорнуть 120 ліжко-місць.Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківській області почали розгортати мобільний госпіталь. Він функціонуватиме на території Богородчанської центральної районної лікарні, де й будуть надавати допомогу хворим Covid-19, повідомляє ДСНС України, передає Твоє місто.


Госпіталь має можливість розгорнути 120 ліжко-місць, які будуть укомплектовані обладнанням для надання медичної допомоги хворим на Covid-19.

Роботи щодо розгортання госпіталя, налаштування обладнання та систем життєзабезпечення тривають.


«Через погіршення епідеміологічної ситуації на Прикарпатті ДСНС розгортає мобільний госпіталь для хворих на коронавірус. Госпіталь складається з декількох модулів і має 120 ліжко-місць, укомплектований необхідним медичним обладнанням. Сили МВС в регіоні працюють в посиленому режимі», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Уже відомо, що з 22 до 28 лютого в Івано-Франківській області через різке зростання кількості хворих на Covid-19 запроваджують посилений режим карантину – не працюватимуть розважальні заклади, ресторани, кав’ярні, заборонені масові заходи, садочки і початкова школа будуть відкриті, а старшокласники навчатимуться дистанційно. Гірськолижні курорти приймають відвідувачів.

Загалом, згідно з даними МОЗ, за минулу добу в Україні зафіксували 6 295 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом зафіксували 1 299 967 випадки Covid-19, з них 25 045 – летальні.

Залиште свій коментар