На Полтавщині від COVID-19 померла 23-річна породілля: дитину вдалося врятувати

На Полтавщині від COVID-19 померла 23-річна породілля: дитину вдалося врятувати

У місті Кременчук Полтавської області від коронавірусної інфекції померла 23-річна породілля. Вона передчасно народила дитину шляхом кесаревого розтину.Як повідомляє «Кременчуцька газета«, вагітна дівчина потрапила до лікарні із двостороннім запаленням легень. Тривалий час вона була на апараті штучної вентиляції легень.

Повідомляється, що 23-річна пацієнтка передчасно народила дитину шляхом кесаревого розтину. Дитина на цей момент здорова. За життя її матері медики довго боролися, але у результаті породілля померла.


Крім того, на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації віцемер Кременчука Ольга Усанова повідомила, що у місті госпіталізовано 10 вагітних жінок із діагнозом COVID-19.

Нагадаємо, раніше лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська висловилася про вакцинацію від COVID-19 вагітних та оцінила ризики. За її словами, на сьогодні всі схвалені вакцини проти коронавірусу, включно з новими мРНК-препаратами, добре зарекомендували себе, але ще немає ще результатів тривалого спостереження. Тому при вакцинації потрібно зважувати всі фактори та застосовувати індивідуальний підхід.


Водночас у МОЗ повідомили, що вакцинація під час вагітності не має негативного впливу ні на майбутню матір, ні на плід. Користь вакцинації для вагітних більша, ніж потенційні ризики.

Залиште свій коментар