На місці Москви було болото: посольство США у Києві потролило РФ. Фото

На місці Москви було болото: посольство США у Києві потролило РФ. Фото

Посольство США у Києві з іронією відреагувало на вчорашній виступ глави Кремля Володимира Путіна, де він приписав заслугу створення України радянській Росії. У відповідь на цей цікавий екскурс з історії дипломати опублікували наочний посібник розвитку двох столиць.Колаж із фотокарток диппосольство опублікувало в себе у Twitter. Як виявилося, справжня історія суттєво відрізняється від версії російського лідера.

Так, у 996 році у Києві була зведена Десятинна церква, відома сучасникам як Храм Успіння Пресвятої Богородиці. 1011 року в українській столиці збудовано знаменитий Софійський собор, а 1108–1113 рр. тут утворився Михайлівський Золотоверхий монастир.


Протягом усього цього періоду, поки на Русі насаджували православну культуру, вивчали писемність, обробляли землю, на місці майбутньої Москви буяли лісові болота.

Москва та Київ у різні історичні періоди.

Ця аналогія на противагу демагогії Путіна так потішила західних журналістів, що навіть опинилася у переліку новинного порядку денного таких авторитетних видань як The Guardian.


«Західний альянс пообіцяв підтримати Україну оборонною зброєю, фінансовим постачанням і комплексним пакетом мемів», – іронічно прокоментував публікацію представників США журналіст Шон Волкер.

Залиште свій коментар