На Львівщині батьки звинуватили медиків у смерті сина: дірка була до кістки

На Львівщині батьки звинуватили медиків у смерті сина: дірка була до кістки

Батьки 16-річного Гліба Гаркуші, який загинув на Львівщині 12 липня, проткнув ногу металевим парканом, в тому, що сталося, звинувачують медиків. У їхнього сина утворилася рана до кістки, а медики не поспішали на допомогу.Як повідомляє ТСН, хлопець займався паркуром і хотів показати друзям свої вміння біля паркану, за яким – приватна територія. Поки один із товаришів затискав рану футболкою, інші одразу почали дзвонити на 103, але там вмикався автовідповідач і так кілька разів поспіль.

«У нього на нозі була вирвана до самої кістки діра, повністю тканина розірвана. Це була крововтрата і не було жодної медичної допомоги», – розповіла мама загиблого Алла.


На Львівщині загинув 16-річний Гліб

Вдалося додзвонитися в швидку тільки через пожежних, і коли приїхала бригада – було вже пізно.

Батьки в події звинувачують медиків.

«Почали дзвонити о 22:24, а подзвонили мені з диспетчерської о 22:45», – розповів товариш хлопця, який був на місці події.


Також, за його словами, довго з’ясовували місце, їхали, минуло понад 20 хвилин. За цей час Гліб стік кров’ю, а лікарі лише констатували смерть.

Гліб розірвав ногу металевим парканом

За словами мами загиблого хлопця, лікар зі «швидкої» навіть не вийшов, була тільки медсестра.

«Вона ще сказала, що не хочу туди йти, тому що там темно. Якийсь хлопчик підсвічував їй ліхтариком», – зазначила Алла.

Жінка впевнена, що сина можна було врятувати, якби додзвонитися на 103 вдалося з першого разу, тому що станція «швидкої» менше ніж за кілометр від місця інциденту. Вона готується до суду.

В екстреній швидкій допомозі пояснили, що пропущених дзвінків буває безліч, оскільки багато людей телефонують без необхідності. Чому підлітки в той вечір так довго не могли додзвонитися – з’ясують під час службового розслідування.

Жінка впевнена, що сина можна було врятувати

«Довгий час займало уточнення місця події, характер травми і надзвичайної ситуації, яка там відбувається. Можливості потрапити на територію, до місця, де перебував потерпілий, не було, оскільки периметр цієї території приватної був закритий», – розповів керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Васько.

За його словами, бригада потрапила на місце після того, як зламали замок, який був на воротах.

 

Залиште свій коментар