На Луганщині «вагнерівці» та військові РФ самоліквідувались під час перестрілки: Генштаб назвав причину

На Луганщині «вагнерівці» та військові РФ самоліквідувались під час перестрілки: Генштаб назвав причину

Терористи невдоволені ситуацією на фронті та влаштовують збройні конфлікти.У захопленій частині Луганської області між найманцями з ПВК «Вагнер» та представниками російської окупаційної армії сталась перестрілка через невдачі на фронті. З обох боків є втрати.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ 23 квітня.


Російські найманці та представники окупаційної армії намагаються перекласти невдачі на фронті одне на одного. Через це вони влаштували бійку з перестрілкою.

«В результаті, нещодавно, у населеному пункті Станиця Луганська Луганської області відбулася бійка між військовослужбовцями зс рф та найманцями ПВК “вагнер”, яка переросла у перестрілку. Внаслідок конфлікту є загиблі з обох сторін», — йдеться у повідомленні.


За даними Генштабу, російські окупаційні війська продовжують зазнавати великих втрат на полі бою. Всі медичні заклади на тимчасово окупованій території переповнені пораненими окупантами.

«Внаслідок чого противник вимушений використовувати навчальні заклади тимчасово окупованих територій у власних цілях. Так, в населеному пункті Містки Луганської області, загарбники облаштували місцеву школу під військовий шпиталь. Там перебуває велика кількість поранених росіян. Крім того, у всіх медичних закладах окупантів існує великий дефіцит медикаментів та перев’язувальних матеріалів», — йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар