Порізав маленького хлопчика: під Кривим Рогом спіймали 28-річного нелюдя (фото)

Порізав маленького хлопчика: під Кривим Рогом спіймали 28-річного нелюдя (фото)

На Дніпропетровщині 28-річний чоловік порізав горло 2-річному малюкові, щоб помститися дружині, яка захотіла з ним розлучитися. Хлопчика встигли доправити в лікарню, лікарі борються за його життя. А поки злочинця розшукує поліція, жителі села налякані й бояться відпускати на вулицю своїх дітей.«Хтось один повинен померти»

Невелике село Девладове під Кривим Рогом на Дніпропетровщині живе в страху: тут вранці 7 липня сталася трагедія. 28-річний Сергій Федотов зачинився в будинку з двома дітьми – 2-річним хлопчиком і 7-річною дівчинкою. Він завдав кілька ударів ножем хлопчикові, а потім перерізав йому горло.


Як розповіли нам місцеві жителі, в такий спосіб чоловік хотів помститися матері дітей, 26-річній Марині П., за те, що вона хоче вигнати його з дому.

Поліція шукає Сергія Федотова

«Наскільки я знаю, спочатку він хотів вбити старшу дівчинку. Але вона благала його не робити цього. Тоді він заявив, що дає їй другий шанс. Але хтось один із дітей повинен померти. Після цього він ножем ударив маленького хлопчика в спину, потім перерізав йому горло», – розповіла OBOZREVATEL одна з місцевих мешканок.


Дитину забрали до районної лікарні, але збираються переправити до Кривого Рогу. Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати йому життя.

У сім’ї були сварки

Інший місцевий житель розповів, що в цьому селі Федотов з’явився півтора-два роки тому. Працював на місцевій хімбазі. «Його мало хто знає. Він сам із Дніпра. Він дивний трохи, завжди ходив у навушниках і слухав музику. Хоча тихий, ні до кого не чіплявся», – каже чоловік.

село Девладове

А Марина виросла в цьому селі. Двоє дітей у неї від різних чоловіків, Федотов був третім чоловіком. Нещодавно вона також влаштувалася на роботу в Кривому Розі.

Кажуть, сім’я жила скромно, вдома ніхто не випивав. Хоча згадують, що іноді вони сварилися, скандалили. Кілька місяців тому в подружжя стався великий скандал, вони хотіли розлучитися. Але потім помирилися і продовжили жити разом.

«Але зараз Марина хотіла остаточно його вигнати. І він вирішив помститися їй таким способом. Сказав, бити буде по найболючішому місцю, по дітях. Це жахлива історія, в селі всі зараз на вухах. Люди бояться відпускати дітей самих на вулицю, тут ходить поліція, шукає його», – каже місцева пенсіонерка.

Марина (праворуч) із дітьми

У поліції Дніпропетровської області повідомляють, що встановлюють місце перебування чоловіка, а також вирішують, за якою статтею відкривати досудове провадження.

Також відомо, що раніше Федотов уже притягувався до кримінальної відповідальності за розбій. Він стоїть у поліції на обліку за домашнє насильство.

Залиште свій коментар