На Буковині попрощалися з померлими від коронавірусу рідними братами

На Буковині попрощалися з померлими від коронавірусу рідними братами

У Чернівецькій області 21 квітня поховали двох рідних братів, які померли від коронавірусу COVID-19 у Сторожинецькій центральній районній лікарні з різницею в день.Із 20-річним Андрієм Фрунзою, який помер першим, і його 24-річним братом Іваном попрощалися на кладовищі села Їжівці, передає molbuk.ua.

Похорон Андрія та Івана Фрунзи


molbuk.ua

Ритуальний автомобіль спочатку привіз на кладовище труну з тілом Андрія, потім відправився за тілом Івана. Через карантин труни не заносили до церкви.


Похорон відвідали кілька десятків друзів померлих. Провели юнаків в останню путь і односельці, які не були знайомі з хлопцями. На церемонії прощання була мама і старший брат хлопців.

Люди, як заявили журналісти, тримали дистанцію одне від одного.

«Це були працьовиті, виховані хлопці. Вже встигли побудувати гарні будинки, а старший мав одружитися. Плачем усім селом! Величезне горе не тільки для родини, але і для всього села. Молимося за те, щоб Господь забрав їх на небеса. Адже кажуть, що в світле Воскресіння ворота в рай відкриті», – процитували журналісти родичів померлих.

Голова облдержадміністрації Сергій Осачук у Facebook заявив, що брати загинули від коронавірусу. На момент смерті їхні діагнози ще не були підтверджені.

За словами Осачука, юнаки занадто пізно звернулися за допомогою і померли «буквально за одну добу».

Залиште свій коментар