Морок невизначеності впав – Резніков звернувся до ЗСУ

Морок невизначеності впав – Резніков звернувся до ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до Збройних сил України.

– Морок невизначеності впав. Те, що ви знали вісім років, тепер побачив весь світ. Завдяки вашій мужності, самовідданості і професіоналізму було зламано плани ворога, який усі ці роки вів підлу війну, ховаючись за жінками і дітьми.

Обстрілював школи і житлові будинки. Викрадав і катував. Брехав і залякував. Грабував і нищив нашу землю. Вчора він показав своє справжнє обличчя, – зауважив Олексій Резніков.

За словами міністра оборони, ідеться про “обличчя злочинця, який хоче тримати у заручниках вільний світ”.

– Який усвідомлює свій злочин і намагається пов’язати усіх навколо себе круговою порукою. Бо боїться. Адже за злочином неодмінно прийде покарання, – певен очільник відомства.

Олексій Резніков наголошує: завдяки Збройним силам України “Європа усвідомила справжню ціну уникання чесних відповідей“.


– Кремль зробив черговий крок до відродження Радянського Союзу. З новим Варшавським пактом і новою Берлінською стіною. Єдине, що відділяє від цього, – Україна і українська армія, – наголошує Олексій Резніков.

Вибір українців, каже міністр оборони, – дуже простий – боронити свою країну, свій дім та своїх рідних.

– Для нас нічого не змінилося. Тепер ми побачимо поряд справжніх друзів, яких стане більше. Тепер не зможуть сховатися ті “друзі”, які не один рік вмовляли нас капітулювати, – додає Олексій Резніков.

Міністр оборони констатує: попереду українців чекають важкі випробування, втрати, доведеться пройти через біль, здолати страх і зневіру.


– Але нас неодмінно чекає перемога. Бо ми на своїй землі і за нами правда. Українську армію підтримує наш народ. Віра людей – це ознака, що ми усе робимо правильно, – зауважує Олексій Резніков.

За його словами, нині всі зусилля військово-політичного керівництва держави та командування ЗСУ спрямовані на зміцнення оборони. Зокрема, на максимальне залучення допомоги партнерів, частину з якої  вже отримано.

– Багато хто на емоціях підштовхуватиме до хаотичних рішень. Ми цього не допустимо. Наша сила – у єдності і впевненості. З холодною головою. Зберігаймо спокій. Тримаймо стрій. Заради пам’яті побратимів. Заради тих, кого любимо. Слава Збройним Силам України! Слава Україні! – завершив своє звернення міністр оборони.

Залиште свій коментар