Моргенштерн позивається до СБУ через заборону в’їзду в Україну

Моргенштерн позивається до СБУ через заборону в’їзду в Україну

Російський виконавець Алішер Валєєв (Моргенштерн) позивається до Служби безпеки України через заборону в’їжджати в Україну.Про це інформує пресслужба Окружного адмінсуду Києва, – пише Львівський портал.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Алішер Валєєв до Служби безпеки України щодо внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національний безпеці. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.


Моргенштерн просить ОАСК визнати протиправними дії СБУ стосовно підготовки документів та звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.


Також він просить визнати протиправним та скасувати наказ МКІП у квітні 2021 року, яким його внесли до відповідного переліку.

Окрім цього Моргенштерн просить ОАСК витребувати у Служби безпеки України постанову про заборону йому в’їзду в Україну.

Нагадаємо, цьогоріч наприкінці квітня Моргенштерна включили до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці України.

Зауважимо, російський репер Моргенштерн на початку літа планував дати концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі. Втім згодом виконавець заявив, що планує скасувати виступи, бо боїться приїздити в Україну.

Залиште свій коментар