Модель із Кам’янського публічно спалила національний символ України: це не мій прапор. Відео

Модель із Кам’янського публічно спалила національний символ України: це не мій прапор. Відео

У Кам’янському Дніпропетровської області дівчина спалила прапор України на камеру. Як виявилося, героїня ролика співпрацювала з модельним агентством, яке після скандального інциденту вирішило виключити українку.

Свою витівку мешканка Каменського здійснила на очах у знайомих. Саме вони зняли спалення синьо-жовтого прапорця на відео. Коли записом поділився один із Telegram-каналів, дівчина потрапила під хвилю критики й закрила свій аккаунт в Instagram (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).


Модель зі сміхом підпалила прапорець за допомогою запальнички посеред вулиці. Інша дівчина, яка є авторкою відео, запитала, навіщо вона це робить. «Це не мій прапор все одно», – відповіла мешканка Каменського.

Читайте також:   Чи потрібно викликати "швидку" при високому тиску: Комаровський дав чітку пораду
Модельне агентство «GlorySchool» підтвердило, що героїня відео навчалася в їхній школі. Її вже виключили, запевнила компанія.


«Одна з наших учениць зробила абсолютно неприпустимий вчинок щодо державної символіки. Ми не можемо залишити цю ситуацію без уваги», – сказано в повідомленні.

Дівчина публікувала модельні фото
 
Українка закрила свій аккаунт

У «GlorySchool» дізналися про інцидент від обурених користувачів мережі. У листуванні з ними школа також підтверджувала, що співпрацю з моделлю припинили.


Листування з агентством
 
Читайте також:   Українців вразив пам'ятник кіборгам, що "зникає". Відео

Повідомлення місцевої школи моделей
Скриншот
Залиште свій коментар