Голубовська розповіла, коли потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на COVID-19

Голубовська розповіла, коли потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на COVID-19

Провідна українська лікарка-інфекціоністка, докторка медичних наук Ольга Голубовська вважає, що ті, хто перехворів на коронавірусну інфекцію, можуть почекати зі щепленням від захворювання. На її думку, у них є близько пів року, щоб прийти в пункт вакцинації.Як розповіла в інтерв’ю порталу Гордон Ольга Голубовська, вона сама перенесла коронавірус і ще не вакцинувалася від хвороби. За словами лікарки, у неї досі зберігаються «дуже високі титри нейтралізуючих антитіл до COVID-19».

Спеціалістка зазначила, що люди, які перенесли коронавірус, можуть відкласти похід у кабінет вакцинації «десь на пів року». Але після цього, підкреслила вона, зробити щеплення необхідно.


Тих, хто ще не перехворів на цю інфекцію, Голубовська закликала якнайшвидше пройти курс вакцинації. Вона уточнила, що перед щепленням проходити тест на антитіла не варто.

Водночас вона зазначила, що вакцина не гарантує людині її повну невразливість перед інфекцією, але допоможе перенести хворобу легше в разі інфікування.


Як повідомило МОЗ, за минулу добу вакцинувалися від коронавірусу в Україні 108 736 осіб, що втричі перевищує показник попереднього дня. Одну дозу вакцини отримали 62 909 осіб, повністю імунізовані – 45 827.

Залиште свій коментар