“Мітинги закінчилися?”: активісти у Білорусі тимчасово зупиняють протести

“Мітинги закінчилися?”: активісти у Білорусі тимчасово зупиняють протести

Активісти у Білорусі оголосили перерву до вихідних.Деталі: Білоруські активісти оголосили фізичний перепочинок для створення небувалого організаційного руху і закликають людей “знову готувати свої ноги” на вихідні.

Коментар: Сьогодні багато хто ставив запитання: “Протест видихається?”. Якщо відповідати “так”, то тільки в фізичному розумінні цього слова. 9 днів люди виходили на вулиці по всій країні, фактично в цілодобовому режимі. Багато хто не встигав поїсти і поспати нормально. Природно, що людям просто фізично треба відпочити, бо походи по 20 км кожен день не всі витримують. Але найголовніше відбувається зараз, під час перепочинку. Йде організація платформ, які представляють наші інтереси“, – повідомляє Telegram-канал Nexta.


Наголошується, що вже за час перепочинку створено Координаційну Раду, Національний страйковий комітет, а також організовуються безліч ініціатив, які структурують активність в різних напрямках: медична допомога, психологічна допомога, допомога постраждалим, підтримка робочих.

Коментар: Тому до вихідних використовуємо фізичний перепочинок для створення небувалого організаційного руху, максимально підтримуємо страйки і робочих, вимагаємо випуску політв’язнів, правди про загиблих, а у вихідні знову готуйте свої ноги. Все тільки починається!” – кажуть активісти.


Залиште свій коментар