«Ми перегнули палицю»: пасажирка таксі, яка «ненавидить українську мову», перепросила, коли побачила себе у Мережі

«Ми перегнули палицю»: пасажирка таксі, яка «ненавидить українську мову», перепросила, коли побачила себе у Мережі

Йти до поліції щодо розпалювання ворожнечі таксист не збирається.Столичний таксист висадив пасажирів, які спершу сказали, що ненавидять українську мову, а потім і від нього вимагали щоби розмовляв російською. Водій навіть запропонував повернути гроші за поїздку, але у відповідь почув уже погрози фізичної розправи.

Про те, чим усе закінчилось — 6 грудня йшлося в сюжеті ТСН.19:30.


Так, той виклик у водія Анатолія починався як і десятки інших. Хмільні пасажири почали його питати, як Анатолію вдається знайти клієнтів. Але ледь не одразу, після того, як автомобіль рушив — він зупинився. Усе через фразу пасажирки Ірини, яка сиділа позаду, про те, що вона «ненавидить українську мову».

Анатолій розповідає: почав корректно просити залишити автомобіль. Натомість спершу отримав словесну суперечку від пасажира, який назвався Тарасом.


Потім, коли ладен був повернути списані гроші —  чоловік почав лаятись, і повторювати те, що казала його супутниця.

Анатолію все ж вдалося стриматись від емоційної відповіді. Пізніше вже чоловік погодився вийти, а от його супутниця — ні. Пасажир навіть просив водія викликати  поліцію — на неї.

Врешті за 15 хвилин суперечки поїхати таки вдалося. Водій каже: таксує вже 3-й рік і такий випадок трапився вперше, особливо здивувало, що  пасажири й самі час від часу говорили українською.

Пізніше кадри інциденту з реєстратора Анатолій опублікував у Мережі, серед глядачів опинилися і герої відео — жінка зателефонувала водієві із вибаченнями.

«Я переглянула…Вибачте, ми реально перегнули палицю», — сказала вона.

Своєю чергою Анатолій зазначає, що видалити відео, яке розійшлося Мережею вже неможливо, але й до поліції щодо розпалювання ворожнечі звертатися не збирається.

Залиште свій коментар