Меркель відповіла на запитання, чи вважає Путіна «вбивцею». Відео

Меркель відповіла на запитання, чи вважає Путіна «вбивцею». Відео

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель підкреслила, що відкрито висловлює свою критику в особистих розмовах із президентом Росії Володимиром Путіним, але уникнула прямої відповіді, чи вважає його «вбивцею».Про це її на сесії ПАРЄ 20 квітня запитав український нардеп Олексій Гончаренко. Зокрема, попросив лише відповісти «Так» чи «Ні», уточнив він згодом у своєму Telegram-каналі (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«Що стосується Володимира Путіна, скажу своїми словами: коли йдеться про критику на його адресу, я її не приховую, говорю йому в особистих розмовах», – заявила вона.


Політикиня навела приклад, що серед таких тем є порушення прав людини в РФ, зокрема, ситуація довкола Олексія Навального.

«Я б могла зараз назвати і більше питань (про які говорила Путіну. – Ред.), що стосуються прав людини в Росії», – додала Меркель.


«Пані канцлер Німеччини запевнила, що критикує Путіна, зокрема, під час особистого спілкування. За її словами, вона критикує те, що вважає неприпустимим у сфері прав людини в Росії. Можна розглядати цю відповідь як «дипломатичне так», – констатував Гончаренко.

Нагадаємо: нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко отримав жорстке зауваження від президента Парламентської асамблеї Ради Європи під час демонстрації на сесії простреленого на Донбасі прапора.

 

Залиште свій коментар