Мера Черкас, якого Зеленський називав «бандитом», позбавили допуску до держтаємниці

Мера Черкас, якого Зеленський називав «бандитом», позбавили допуску до держтаємниці

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що СБУ направила йому листа щодо скасування допуску до державної таємниці.Про це Бондаренко розповів у відеозверненні у Facebook. За його словами, рішення спецслужби пов’язане з ослабленням карантину в Черкасах (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

«Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікаві листи. Перший – про скасування Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, з ранку до ночі зайнята головою міста Черкаси за те, що він посмів усе ж послабити карантин», – сказав він.


Прессекретарка СБУ в Черкаській області Катерина Дрога в коментарі «Суспільному» зазначила, що управління виявило невиконання Бондаренком обов’язків щодо державної таємниці.

Співробітниками управління було раніше направлено інформування про приведення у відповідність стану охорони держтаємниці в Черкаській міській раді.


«Однак міським головою тривали порушення вимог закону України «Про державну таємницю» щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Отже, з огляду на виявлені порушення вимог законодавства про державну таємницю Бондаренку скасовано доступ до державної таємниці», – заявила прессекретарка.

 

Залиште свій коментар