Матір дочки Сенцова про стосунки з режисером: дитиною не цікавиться, але аліменти платить. Відео

Матір дочки Сенцова про стосунки з режисером: дитиною не цікавиться, але аліменти платить. Відео

Українська фотографиня Юлія Бабич стверджує, що режисер, колишній в’язень Кремля Олег Сенцов не бере участі у вихованні їхньої спільної дочки Емми. Чоловік навіть не хотів давати дитині своє прізвище.Про це жінка розповіла в інтерв’ю ТСН. Водночас вона зазначила, що аліменти її екскоханий платить справно (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Нагадаємо, що стосунки між парою не були тривалими, але Бабич у грудні 2020 року народила Сенцову доньку.


Не так давно чоловік публічно заявив, нібито йому не дозволяють бачитися з Еммою стільки, скільки б він цього хотів, а стосунки з матір’ю дівчинки вдалими не були.

Після таких заяв Бабич озвучила журналістам свою версію подій. Вона зазначила, що завжди перша писала Сенцовому, чи не хоче той побачити дитину.


«Виявляється, я маніпулювала й шантажувала», – обурилася фотографиня.

Вона уточнила, що стосунки з колишнім політв’язнем тривали всього два місяці – з січня по березень 2020 року. Про вагітність жінка дізналася вже після розриву.

Як стверджує Бабич, Сенцов нібито не хотів дитину. «Були натяки на аборт…» – заявила вона.

Зараз батько не показує, що цікавиться життям дівчинки. Наприклад, Бабич писала колишньому хлопцю, що Еммі погано через проблеми зі здоров’ям.

«Я запитала, чи в Києві він, що нам потрібна допомога. Він відповів, що він не в Києві, і навіть не запитав, що з дитиною», – розповіла жінка.

Юлія Бабич із дочкою
 

Зазначимо, що у режисера є ще двоє дітей, із матір’ю яких він розлучився: 19-річна Аліна та 17-річний Влад.

Матір Емми часто публікує в соціальних мережах фото з донькою

 

Залиште свій коментар