Мати була п’яна: очевидці розповіли нові деталі про загибель дитини в аквапарку Дніпра

Мати була п’яна: очевидці розповіли нові деталі про загибель дитини в аквапарку Дніпра

В аквапарку Happy Day в Дніпрі загинула 9-річна дитина. Хлопчик пірнув у басейні, а потім йому стало погано. Очевидці кажуть, що за хлопчиком мама не дивилася, оскільки перебувала в стані алкогольного сп’яніння і прибігла до басейну тільки через 10 хвилин після того, як її сина витягли з води.Деталі з посиланням на очевидців трагедії розмістили в місцевому Telegram-канал.

Як розповіла жінка, яка не захотіла називати своє ім’я, швидку допомогу постраждалій дитині викликала її мама. Вона ж повідомила про інцидент на ресепшен.


Мама дитини під час трагедії була на барі

«Відвідувачі сказали, що хлопчик плавати не вмів і був швидше за все з психічними відхиленнями. Кілька разів він хотів стрибнути в басейн, але його не пускали. І ось, поки батьки «культурно» проводили час на барі, він все ж таки стрибнув. Мати була п’яна, я перепрошую, в ніщо. Кричала «мене вдома вб’ють», «ми більше ніколи не прийдемо до вас в аквапарк», «Женя, дзвони Наташі», поки співробітники аквапарку і прибулі медики швидко намагалися реанімувати дитину», — написала жінка.

Батько спостерігав за реанімацією сина з келихом пива в руках

Вона додала, що батько дитини теж був у стані алкогольного сп’яніння, він кричав на лікарів і людей і давав поради, як реанімувати хлопчика. При цьому він так і не прибрав келих пива, який був у нього в руках.


Реанімацію продовжували близько 40 хвилин, але врятувати хлопчика так і не вдалося. Жінка звернулася до батьків з проханням не залишати дітей в аквапарку без нагляду, навіть якщо вони вміють плавати.

Хлопчика намагалися врятувати й співробітники аквапарку

Дитину з води витягли близько 18: 00 співробітники аквапарку. Персонал помітив, що хлопчикові стало погано в басейні та покликали медиків. Відразу ж приїхала і швидка допомога. Але реанімаційні заходи результату не дали.

Зараз в аквапарку проводять розслідування співробітники правоохоронних органів і розважальний центр тимчасово закритий.

Залиште свій коментар