«Мама виховувала дуже добре»: вчителі розповіли про дівчинку з-під Харкова, якій відрізали голову

«Мама виховувала дуже добре»: вчителі розповіли про дівчинку з-під Харкова, якій відрізали голову

Викладачі згадують дівчинку як спокійну, слухняну і працьовиту дитину.13-річна дівчинка з селища Подвірки під Харковом, яку, можливо, жорстоко вбила її рідна матір і, відрізавши голову, гуляла з нею голяка, була дуже спокійною і неконфліктною дитиною.

Про це розповіли вчителі і вихователька дитячого садочка вбитої дівчинки на її похороні.


«Порядна, спокійна, добра учениця. Я особисто у неї нічого не вів, не викладав, але знаю зі спілкування з колегами, що ніколи не було конфліктів у викладачів з Христиною. Завжди була чуйною, добре вчилася, виконувала всі домашні завдання, всі доручення класної керівниці», — сказав один з шкільних вчителів.

Також про Христину розповіла її вихователька.


«Я була вихователькою, вела її з «лялечок» до 6 років. Дівчинка була працьовита, слухняна, спокійна, легко товаришувала і грала з дітками. Вона ніколи нікого не ображала. Дитина була просто чиста», — розповіла жінка.

За словами виховательки, мама виховувала дівчинку «дуже добре».

«Мама була з бідної сім’ї, але якщо дитина несла з садку іграшку, її мама змушувала завжди повернути. Дівчинка була чиста, охайна. Але так сталося, що людина, мабуть, психічно захворіла. Треба пробачити. Авжеж, жаль дівчинку. Дитина була дуже світлою, дуже доброю і працьовитою. Вона любила прибрати посуд зі столу, допомогти. Гарно навчалася, була дуже старанна», — додала вона.

Залиште свій коментар