Майже всю 35-ту армію РФ було ліквідовано в Ізюмі через некомпетентність російського командування – ISW

Майже всю 35-ту армію РФ було ліквідовано в Ізюмі через некомпетентність російського командування – ISW

Майже всю 35-ту загальновійськову армію збройних сил РФ було знищено в Ізюмі через некомпетентність російських командирів. Вони не врахували бойові виклики в Ізюмських лісах, що призвело до значних втрат у 64-й та 38-й окремих гвардійських мотострілецьких бригадах, які зараз налічують менше ніж 100 військовослужбовців.Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, або ISW) з посиланням на російського мілітарного блогера з псевдонімом Бойцовий Кіт Мурз. Зазначається, що російські командири не забезпечили необхідним обладнанням підрозділи, які воюють у лісистій місцевості, і вчасно не відремонтували важку артилерію, передає Обозреватель.


Також російські війська не мали ефективного зв’язку з командними центрами і покладалися на месенджери через брак зашифрованих телефонів. Відсутність зв’язку між російськими підрозділами та командиром дозволила українським військам завдати ударів безпілотниками по передових позиціях Росії.

Військовослужбовці російської приватної військової компанії Вагнера також відмовилися брати участь у боях, що призвело до значної відсутності просування на Ізюмській осі.


При цьому зазначається, що хоча ISW й не може самостійно підтвердити ці повідомлення російського блогера, та вони узгоджуються з попередніми повідомленнями про операції та великі втрати росіян на Ізюмській осі.

Залиште свій коментар