Майже тиждень лікувалася вдома: у Запоріжжі від правця померла жінка

Майже тиждень лікувалася вдома: у Запоріжжі від правця померла жінка

Місцева жителька 5 днів лікувалася вдома, а коли стало зовсім погано, звернулася до лікарів.У Запоріжжі зафіксували випадок смерті від правця. Померла літня жінка, яку ушпиталили до лікарні у важкому стані.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я  МОЗ України.


У Запоріжжі у важкому стані до лікарні доправили 84-річну жінку. Медики діагностували у неї правець. Врятувати пенсіонерку не вдалося.

Імовірно, жінка інфікувалася, коли працювала на дачній ділянці, адже медики виявили у неї на лівій п’яті трофічну виразку. На п’яту добу після отримання рани жінка звернулася по допомогу до сімейного лікаря. Вона скаржилася на біль у горлі, дискомфорт і утруднення під час ковтання їжі .


«Оглянувши захворілу сімейний лікар виявив неврологічну симптоматику та запідозрив гостре порушення мозкового кровообігу. Того ж дня після низки дообстежень жінку госпіталізували до відділення реанімації. Стан захворілої був важкий. Увечері лікарі зафіксували наростання дихальної недостатності, жінку ​​перевели на ШВЛ. За весь час перебування в стаціонарі захворіла була у вкрай важкому стані. Два дні потому жінка померла», — розповідають у Центрі.

Зі слів сімейного лікаря та запису в медичній документації, жінка отримала два щеплення проти правця в 1996 році.

Залиште свій коментар