Майстер з салону краси облила брудом українських військових: ненавиджу цих тварюк

Майстер з салону краси облила брудом українських військових: ненавиджу цих тварюк

У Чугуєві Харківської області майстер з нарощування вій потрапила в скандал. Вона жорстко обізвала українських військових, назвавши їх «тварюками», а також сказала, що їх нема за що поважати. Трохи пізніше українка вибачилася і сказала, що мала на увазі не всіх військовослужбовців.Це стало відомо з Instagram-stories Яни Ковальової.


З чого все почалося

«Та,блін — це позорище! А що сказати хорошого? То, то вони смердючі, брудні, обригані, ходять бухі по місту або обдо**ні. Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють? Не чіпайте мене по цій темі. Я розмотаю будь-якого і кожного», — заявила дівчина на відео.

Майстер з салону краси облила брудом українських військових: ненавиджу цих тварюкЯна Ковальова образила військових (Скріншот)


Ковальова зазначила, що не розуміє, за що треба поважати військових і заявила, що ненавидить їх.

«Ненавиджу цих тварюк, просто ненавиджу. По-іншому я і сказати не можу. І ми їм платимо податки. Ось цим нахлібникам, які сидять і ніх*ра не роблять. Таким, які не хочуть працювати. Наркоманам і алкашам, які йдуть туди», — сказала вона.

Вибачення Ковальової

Відзначимо, що після записаних відео спалахнув скандал і Ковальова швидко закрила свою сторінку в соцмережі, але перед цим опублікувала відео з вибаченнями.

Вона заявила, що нібито мала на увазі не українську армію, а певну дівчину, яка з нею «погано вчинила».

«Мені надзвонюють якісь чоловіки й нібито пред’являють за те, що я образила всю українську армію, вибачте, а де це було сказано? Я конкретно говорила за конкретних людей, за конкретну ситуацію, в якій зі мною так вчинили. Не потрібно зараз все перекручувати і виставляти мене в поганому світлі. Я цього не говорила», — сказала вона.

Як повідомляє видання «Телеграф«, причиною її першої заяви нібито стало те, що одна з її клієнток, що служить в ЗСУ, вчасно не заплатила за послуги.

Залиште свій коментар