Майдан у Білорусі зачищають з небаченою люттю, людей розстрілюють впритул: «хотіли змін — отримуйте!», кадри

Майдан у Білорусі зачищають з небаченою люттю, людей розстрілюють впритул: «хотіли змін — отримуйте!», кадри

У ніч з 11 на 12 серпня жорстокість силовиків і військових, що розганяють протест мирних жителів у Білорусі, перевершила навіть те, що відбувалося в попередні дніСиловики ще при світлі дня почали атакувати машини. Вони збивали кийками дзеркала, водіїв витягали з салону і били натовпом. Транспортні засоби викрадали.

 


 


У цю ніч всюди гриміли потужні вибухи.

«Сьогодні фашисти, особливо з внутрішніх військ (так-так, в основному людей розстрілюють саме вони) і ОМОНу, проявили всю свою звірячу сутність. Виродкам дали повний карт-бланш на погроми і створення заворушень у місті», — пишуть в мережі.

У мережі з’явилося відео, на якому омонівці зловили молодих людей, що ховаються в кущах, посадили їх на зупинку і розстріляли гумовими кулями.

З Жлобина і Слуцька надійшли повідомлення про те, що омонівці затримували громадян, що вийшли з магазинів, і ловили по дворах дітей.

З’явилася маса повідомлень про напади на журналістів.

 

У Кам’яній гірці двоє силовиків на вулиці побили 15-річного підлітка і погрожували перехожим гранатою.

 

 

Зазначимо, що у протестувальників відбирали, схоже, не тільки авто.

У мережі повідомили, як у Новополоцьку ОМОНівець із засідки кричав: «Тепер це наш дім! Ми залишимося тут! Хотіли змін — отримуйте!».

Людей масово затримували.

 

У свою чергу протестувальники, щоб хоч якось захиститися будували барикади і стріляли по силовиках феєрверками і кидали тротуарну плитку.

При цьому проблеми з Інтернетом і мобільним зв’язком тільки посилюються. Білоруси повідомляють, що Мобільний Інтернет не працює взагалі.

Євросоюз оголосив президентські вибори в Білорусії невільними і несправедливими. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен офіційно пригрозили Мінській владі санкціям.

Залиште свій коментар