«Людській підлості немає меж»: в аеропорту в Італії померла українка, заробітчанку ще й пограбували

«Людській підлості немає меж»: в аеропорту в Італії померла українка, заробітчанку ще й пограбували

60-річна заробітчанка з України Анна Бурак працювала доглядальницею. У невеличкому містечку жінку всі знали і поважали за її доброту.В Італії перед посадкою на літак в міжнародному аеропорту Каподічіно (Неаполь) померла 60-річна українка Анна Бурак. Жінка 3 вересня планувала повернутись на батьківщину, як їй стало зле. Опісля цього всі її речі та заощадження вкрали.

Про це 4 вересня повідомив відомий італійський громадський діяч, медійник Лука Абейте на своїй сторінці у Facebook.


«Здається, що людській підлості не має меж. 60-річна українка, померла від хвороби в аеропорту Каподічіно перед тим, як вилетіти у свою країну і обійняти близьких, яких не бачила роками», — написав він.

За його словами, у жінки вкрали усі її речі.


«У суєті порятунку чи після смерті всі її заощадження, які вона мала намір привезти своїй родині, таємничо зникли. Я думаю, що крадіжка — це вже у своїй суті нікчемна річ, робити це таким чином виходить за межі толерантності. Пробач нас Анна, ти на це не заслужила», — додав чоловік.

Як пише «Українська Газета IT», українка кілька років жила в маленькому містечку Валло ді Діано. Там Анна Бурак працювала доглядальницею та волонтером.

Всі добре знали її в маленькому містечку і поважали за її доброту.

3 вересня жінка поверталася до України, коли їй стало зле в аеропорту. Медики не змогли врятувати українку. Наразі невідомо, коли її обікрали: в аеропорту, чи після доставки її тіла у морг.

Правоохоронці Неаполя розпочали розслідування і намагаються встановити обставини події і розшукати крадія.

Залиште свій коментар