Людоньки Благаємо всіх, допоможіть хоть реnостоm! Сталася біда.. Можливо, хтось Братика бачив.. Pозшукують Хлопця, який безвісти Зник ще 4 травня

Людоньки Благаємо всіх, допоможіть хоть реnостоm! Сталася біда.. Можливо, хтось Братика бачив.. Pозшукують Хлопця, який безвісти Зник ще 4 травня

У Львові розшукують хлопця, який безвісти зник ще 4 травня. Прохання про допомогу в розшуку Ковальського Олега Йосиповича розмістила у спільноті «Варта 1» у соціальній мережі Facebook його сестра, Ольга Ковальська.«Звертаюсь до всіх не байдужих, розшукується мій брат Ковальський Олег Йосипович 13 квітня 1994 року народження, якого останній раз бачили на вулиці Городоцькій біля магазину «Київстар» 4 травня 2020 року», – написала дівчина.

За її словами, чоловік на момент зникнення був одягнутий в чорні кросівки, такого ж кольору спортивні штани, сіру кофту та темно-синю футболку.


Сестра додає, що Олег не відповідає на телефонні дзвінки і вдома після 4 травня більше не  з’являвся.

Скрін, Facebook Ольга Ковальська

«Можливо, хтось бачив або побачить, дзвоніть за номером 068-88-67-468 або 093-026-59-86, Оля. Хлопця ніхто не бачив і не знаємо, де він. Будь ласка, якщо буде відома будь-яка інформація, надайте її», – благає сестра зниклого.


«По відеокамерах спостереження відслідкувати? В цьому районі є досить камер!», «Вимагайте у поліції, щоб з’ясовували та відстежували по телефону, перегляд камер спостереження. Бо можуть все, але не для всіх!», – пишуть у коментарях містяни.

Залиште свій коментар