Люди задихаються, місць більше немає: курортна Коломия «палає» через коронавірус

Люди задихаються, місць більше немає: курортна Коломия «палає» через коронавірус

У курортній Коломиї на Прикарпатті критична ситуація з коронавірусом. І хоча в місті все спокійно, лікарні переповнені, доставляються резервні ліжка, а пацієнти просять допомоги у лікарів, щоб дихати.

Про це пише ТСН.


Так, вся Івано-Франківська область з 24 лютого потрапила в «червону» зону через спалах коронавірусної інфекції.

У Коломиї дві лікарні працюють на прийом хворих з COVID-19, і вони вже заповнені на 100%. Хворі поступають, але ліжко-місця закінчилися.

Читайте також:   Гряде потужний спалах коронавіруса: туристи "атакували" пляжі Одеси (відео)

«Наш лікувальний заклад заповнений повністю в плані госпіталізації коронавірусних хворих. Ми маємо 175 ліжок, але 181 пацієнта. Доставили шість резервних ліжок для некисневих пацієнтів. Прикарпаття палає. Така ситуація не лише в нашому регіоні. Розгорнуті додаткові опорні лікарні, швидка з нашого району розвозить і в інші райони», — розповідає директор коломийської центральної лікарні Віктор Бойко.


У реанімації перебувають люди різного віку, в тому числі і молоді. Одній з пацієнток 23 роки, крім того, є чоловік, який в лікарні вже понад два місяці.

Читайте також:   В Україні запрацювали нові зони карантину: які регіони опинилися в червоному списку

Нагадаємо, що на Прикарпатті встановлено мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Його розгорнули на території Богородчанської центральної лікарні в Івано-Франківській області.

Залиште свій коментар