Ляшко зробив важливу заяву про локдаун на Великдень і травневі свята: «як достукатися до всіх»

Ляшко зробив важливу заяву про локдаун на Великдень і травневі свята: «як достукатися до всіх»

Віктор Ляшко розповів, чи будуть вводити локдаун в Україні на великодні та травневі свята, щоб запобігти спалаху коронавірусу після Великодня і затяжних вихідних, коли збільшується ймовірність поширення інфекції.Про це головний український санлікар розповів в ефірі «Сніданку з 1+1»

За словами Ляшка, поки що на травневі свята введення локдауну не планується.


Заступник глави МОЗ каже, що зараз йдуть переговори з представниками церков для того, щоб святкування Великодня зробити максимально безпечним у цьому році.

«У нас спостерігається стабілізація захворюваності. Травневі та великодні свята — масова міграція людей, будуть святкування в храмах. Ключове питання — як достукатися до всіх, що ми перебуваємо в епідемії коронавірусу і дотримання карантинних норм необхідно. Можливо, варто зробити менше святкових літургій, літнім людям і тим, у кого є хронічні захворювання ми рекомендуємо не входити всередину храму. І, якщо є можливість, нехай хтось один з домогосподарства піде святити паску. Локдаун в даний момент не планується на травневі», — заявив Ляшко.


В уряді відзвітували також, що адаптивний карантин і локдаун в деяких областях дає результати. Кількість нових хворих скоротилася, кілька областей готується до виходу з «червоної» зони.

Відео: Віктор Ляшко розповів, чи буле локдаун на травневі свята

Залиште свій коментар