Ляшко знову в прольоті? На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько. Відео

Ляшко знову в прольоті? На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько. Відео

За останніми даними представник партії «Слуга народу» Анатолій Гунько займає лідируючу позицію на проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №208 (Чернігівська область).Відповідна інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії за результатами підрахунку 29,64% оброблених протоколів. Таким чином, він як мінімум на 1% випереджає лідера партії «Радикальна партія» Олега Ляшко, напередодні оголосив про свою перемогу.

Зокрема, за Гунько проголосували 33,21% виборців (2 717 голосів), за Ляшко проголосували 32,24% виборців (2 582 голоси). Тим часом за самовисуванку Людмилу Давиденко проголосували 26,98% виборців (1 722 голоси). У решти кандидатів в народні депутати підтримка становить менш як 5% голосів.


Раніше повідомлялося, що за даними Центрвиборчкому , явка на проміжних виборах народного депутата, що відбулися 25 жовтня, склала 50,03%. До складу округу входять: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський, частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього) Чернігівської області.

А сам Олег Ляшко влаштував істерику в прямому ефірі програми Савіка Шустера на телеканалі Україна 24. Ексдепутат почав звинувачувати всіх, навіть СБУ.


Залиште свій коментар