Лукашенко — росіянам: припиніть брехати, «вагнерівці» все розповіли! Ви ж вже зганьбилися 

Лукашенко — росіянам: припиніть брехати, «вагнерівці» все розповіли! Ви ж вже зганьбилися 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав росіян «перестати брехати», адже бойовики «ПВК Вагнера» у всьому зізналисяПро це повідомляє Politeka з посиланням на ЗМІ Білорусі.

Так, у своєму посланні напередодні виборів президента Лукашенко наголосив, що бойовики «ПВК Вагнера», яких затримали в Білорусі, в усьому зізналися: їх направили саме в Білорусь і наказали  чекати на майбутні вказівки.


«Я з подивом спостерігаю якусь дискусію окремих наших особливо «свядомих» інтернет-каналів із приводу нещодавнього затримання 33 бойовиків у Білорусі. Яких лишень там нема висновків… Дійшли до того, що аж два президенти домовилися. Так ось: це дуже небезпечний і сильний сигнал», — заявив білоруський лідер.

Олександр Лукашенко

Він заявив, що вся інформація про Стамбул, Венесуелу, Африку і Лівію є брехнею.


«Ці люди – вони дали свідчення – були направлені спеціально до Білорусі. Команда була «чекати». Квитки, куплені на Стамбул, — це легенда, — наголосив Лукашенко.

Він здивувся, навіщо було б летіти в Африку через північний полюс, адже це можна легко зробити  з Новоросійська або Криму.

Remote file

«Не слухайте цієї брехні. Ця брехня нікому не потрібна… Тому припиніть брехати і місити всяку мішанину в засобах масової інформації. Ви ж уже зганьбилися: спочатку Стамбул, потім ні – не Стамбул, Венесуела! Вчора вже подзвонили: «Ні, вже не Венесуела, самі поки не знаємо, куди (нібито мали летіти бойовики — ред.)», — розповів Лукашенко.

Залиште свій коментар