Луцький терорист вийшов на зв’язок із сином заручниці: про що вони говорили

Луцький терорист вийшов на зв’язок із сином заручниці: про що вони говорили

Терорист, який захопив заручників в автобусі в Луцьку, вимагає уваги пресиЛуцький терорист почав обдзвонювати родичів заручників, яких захопив в автобусі «Берестечко-Красилівка» вранці 21 липня. Крім того, Маским Плохой дзвонить відомим журналістам, вимагаючи їх прибути на місце події.

Так, одна з жінок зателефонувала синові, якого попросила зв’язатися з якомога більшою кількістю ЗМІ, щоб озвучили його вимоги.


Зокрема, запис потрапив на Censor.net, чого й вимагав Плохой.

В розмові жінка побоювалася штурму поліцією і говорила фрази: «Ми передамо вимоги…» і «Поліція може вбити всіх…»


Потім трубку взяв сам терорист і попросив сина заручниці зв’язатися зі ЗМІ та передати його вимоги.

Терорист подзвонив синові заручниці (відео: Censor.net)

Крім того, він зв’язався через телефон ще однією заручниці з каналом «Прямий». Текст розмови з’явився в Facebook каналу.

«Вам зараз власниця цього телефону… У мене є певні вимоги коротше. Якщо їх не виконають тобто… Замінована одна вибухівка в людному місці Луцька. Замінований автобус, купа автоматичної зброї. Купа гранат. Зрозуміло?» — зокрема заявив Плохой.

Луцький терорист вийшов на зв'язок із сином заручниці: про що вони говорили

Розмова Луцького терориста зі ЗМІ (скрін: facebook.com/pershyjnews)

Про те, що терорист з ним зв’язався, розповів і журналіст Юрій Бутусов. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Тільки що мені дзвонив той, що захопив автобус з людьми у Луцьку «Максим Плохой». Каже, що має у своєму розпорядженні зброю і вибухівку. Люди в автобусі, з телефонів яких він здійснює дзвінки, сприймають його загрозу цілком серйозно. Він вимагає від журналістів поширення його вимог, які викладені у зверненні. Його вимоги опубліковані. Сказав, що хоче, щоб усі журналісти приїхали до нього», — написав Бутусов.

Нагадаємо, що терорист вимагає, щоб колишні і нинішні високопоставлені чиновники написали в соцмережах, що вони «терористи в законі», а Володимир Зеленський повинен написати: «Фільм «Земляни» 2005 року. Дивитися всім».

Луцький терорист вийшов на зв'язок із сином заручниці: про що вони говорили

Вимоги Максима Плохого (скрін: соцмережі)

Залиште свій коментар